Елегантність, дизайн та інновації. Це цінності Alca Group, які знайшли своє відображення і в нашому новому виставковому залі в Празі. Приходьте та переконайтесь у першокласній якості та розкішному дизайні продукції ALCA від традиційного чеського виробника. Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!


Асортимент для проектів

На площі 1200 м2 ви знайдете обраний асортимент Alca Group, який використаєте в кожному проекті. Сантехніка ALCA, трубопровідні системи FV Plast та стіни системи Alcasystem. Наша команда менеджерів з проектів готова допомогти вам з вибором продукції саме для вашого проекту або надати консультацію.

Назначити зустріч

ALCA - комплексний sortiment
ALCA - комплексний sortiment
ALCA - комплексний sortiment

Преміум
дизайн

Приходьте та переконайтесь самі, що наша продукція не тільки ідеально спроектована та функціональна, але й має розкішний зовнішній вигляд, який є почерком відомих дизайнерів. Наприклад, для архітекторів доступний повний огляд програм проектування з нержавіючої сталі, кнопок управління або проектування жолобів та решіток. Ви надаєте перевагу мінімалістському дизайну або шукаєте домінуючий елемент для ванної кімнати, ви гарантовано виберете у нас.

Не лише для представників забудовників та дизайнерів ми збудували кілька інсталяцій системних стін у шоу-румі. Тут ви знайдете модель стіни, на якій ви можете перевірити простоту монтажу та модульність системи за допомогою наших спеціалістів, або повний стандартний корпус житла, що демонструє всі переваги наших системних стін порівняно з гіпсокартонною чи цегляною конструкцією.

Детальна інформація про Alcasystem

Alcasystem спростіть ваше будівництво

Трубопровідні системи

Трубопровідні системи компанії FV Plast, яка в 2021 році стала частиною Alca Group, є рішення для водопостачання та опалення в житловому та промисловому будівництві. Приходьте та перегляньте повний огляд труб та фітингів PP-RCT зі збільшеною на 37% витратою, а також дізнайтеся про переваги багатошарових універсальних труб MULTIPERT для інсталяційних та опалювальних систем.

Назначити зустріч

COMFORT - це інтегрована система опалення підлоги та стельового охолодження, яка забезпечує ідеальний температурний комфорт цілий рік без необхідності займати багато місця - простіше кажучи, вона взагалі не помітна в будівлі. Дізнайтесь, як усе це працює, у нашому шоу-румі. Крім того, ми безкоштовно підготуємо проект будівництва.

Детальніше про систему

Невидима система опалення та охолодження

Спеціальна підготовка

В рамках концепції Alca Academy ми організуємо професійне навчання для спеціалістів – сантехніків, дилерів, дизайнерів, архітекторів та інших спеціалістів, які щодня використовують продукцію ALCA у своїй роботі. Наша команда також доступна для індивідуальних консультацій або складемо навчання з урахуванням ваших потреб.

Переглянути дати навчання


Фотогалерея


Контакт

Адреса
Komunardů 1626/35
170 00 Prague 7 - Holešovice
Чеська Республіка
Час роботи
Пн-Пт 9.00-17.00
Показати контакт