Економить час і робочу силу

AlcaSystem може замінити як цегляні, так і гіпсокартонні стіни. Його можна використовувати як в великих девелоперських проектах, так і при будівництві сімейних будинків або при реконструкції. Збірні стіни, імпортовані на будівельний майданчик, значно прискорюють роботу і економлять час і витрати. Чим більше проект, тим більше економія.Швидке чисте будівництво

Стіна складається з трьох основних компонентів, які збираються легко як конструктор. Після навчання стіну може встановити одна людина без спеціальної кваліфікації. Вся установка, включаючи обшивку стін гіпсокартоном, відбувається в сухому вигляді, тому ніяких технологічних перерв не потрібно.

Точність ідеально рівні поверхні

Профілі AlcaSystem ідеально прямі, з'єднання кутовими з'єднувачами завжди забезпечує прямий кут. Після укладання стіни в просторі створюється ідеально рівна і міцна стіна, яку можна покрити гіпсокартоном. Відсутній ризик вигину гіпсокартону або розтріскування плитки.

Висока несуча здатність стіни

AlcaSystem може бути встановлений як передня стіна або як самонесуча стіна, яка стоїть окремо. Він протестований і сертифікований в німецьких випробувальних лабораторіях MPA на допустиме ексцентрикове навантаження до 400 кг.

Звукоізоляція вогнестійкість

AlcaSystem сертифікований за європейськими стандартами в акредитованих випробувальних лабораторіях, відповідає вимогам сучасних будівельних рішень.

Мала вага, висока міцність

Матеріал, що використовується для виробництва компонентів AlcaSystem, відрізняється малою вагою і в той же час високою міцністю. Збірна стіна, включаючи вбудовану сантехніку і системи трубопроводів, може бути перенесена 2 людьми.

Виробництво збірних елементів

Збірка стін економить час на будівельному майданчику. Його можна поставити повністю закінченим, з уже інтегрованої сантехнікою і водопроводом. Завдяки невеликій вазі його можна легко транспортувати і легко з ним працювати. Стіна ідеально гнучка, тому навіть в непередбачених обставинах на будівельному майданчику її можна легко адаптувати до простору.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО І СКЛАДСЬКІ ЗАПАСИ

Виробництво профілів і всіх аксесуарів здійснюється в Чеській Республіці. Ми також підтримуємо складські запаси, як і всі інші наші продукти Alca. Завдяки цьому ми можемо гарантувати своєчасну доставку і тим скоротити час простою на будівельному майданчику.


Вам подобається це ALCASYSTEM?

Зв'яжіться з нами

Рішення для будь-якого простору

AlcaSystem абсолютно модульний. Його можна використовувати для передньої стіни. Система може бути вільно зібрана в L- або X-подібну форму і вписуватися в будь-який простір. Розміри стін AlcaSystem ніяк не обмежені, можна створити стіну будь-якої ширини і висоти. Стіна також може бути зроблена під будь-яким кутом для похилих стель, в неї можуть бути також створені будівельні отвори для дверей або вікон. Вся сантехніка і водопровід завжди інтегровані всередині.

Все від одного виробника

Виробництвом стін займається чеська група Alca Group, яка об'єднує два найбільших чеських виробника сантехніки і трубопровідних систем - компанії Alcadrain і FV Plast. Це гарантує 100% сумісність всіх компонентів і першокласну якість, підтверджену десятиліттями розвитку.

ALCASYSTEM vše od jednoho výrobce

Зв'яжіться з нами ALCASYSTEM?

Заповніть бланк і ми зв'яжемося з вами

{chronoforms5}alcasystem{/chronoforms5}