Alcadays традиційно є найбільшою подією року для Alcadrain. Щорічно вони стають місцем дії багатьох зустрічей і контактів між людьми, які часто знають один одного тільки з екранів або телефонів. Вони є місцем для встановлення ділових та особистих зв'язків. Цей рік приніс щось особливе.

Дизайн та елегантність у головній ролі

Багатоденний марафон зустрічей та екскурсій виробничими приміщеннями розпочався в середу, 18 жовтня, з гала-вечора у виставковому залі Alca у Празі. Тут гості мали змогу переглянути весь асортимент продукції в одному місці. Коронним номером вечора стало хрещення нових кнопок Linka та Dot.Dot. розроблений дизайнером Люсією Колдовою. Серед іншого, був також інтерактивний дисплей з кнопками, також створений у співпраці Alca та Люсії Колдовій. Ця виставка була частиною ярмарку Designblok на початку жовтня та мала великий успіх у відвідувачів. Не меншого успіху вона досягла і в автосалоні.

Весь вечір середи відрізнявся елегантністю та благородством і супроводжувався гарною їжею, музикою та гарним настроєм. Ідеальну атмосферу доповнили чудові вина від виноробні Obelisk.

Дизайн та елегантність у головній ролі

Поєднуємо приємне з корисним

Alcadays, як і щороку, став можливістю зустрітися з клієнтами та партнерами по всій Європі та за її межами. «Ми щодня спілкуємося з клієнтами, але переважно лише в електронному вигляді. Але кожен гарний бізнесмен знає, що відносини найкраще будувати особисто. У цьому відношенні Alcadays — унікальний варіант для нас, і ми раді цьому». Каже Ян Печек, директор з продажу Alca.

 В рамках Alcadays, що проходив 18-21 грудня, відбулося понад 50 ділових зустрічей, які чергувалися з презентаціями та екскурсіями на виробництво. Відбулася екскурсія виноробнею Обеліск з дегустацією та екскурсією Валтицьким замком. «Ми хочемо показати нашим партнерам, що Alca – велика компанія, з якою приємно працювати. Ми постаралися підготувати для них програму, яка буде не лише роботою, а й розвагою. Думаю, нам вдалося збалансувати це, і наші гості пішли задоволені». Захід оцінює виконавчий директор Радка Прокопова.

Поєднуємо приємне з корисним
«Іноді потрібно багато роботи, щоб отримати добрий результат, але коли це зроблено, у мене виникає гарне відчуття від виконаної роботи».
Франтішек Фабічовіц, генеральний директор Alcadrain

Дякую, що ви з нами

Alacadays відвідали більше 250 ділових партнерів з 24 країн. «Іноді для отримання гарного результату потрібно докласти чимало зусиль, але коли справи йдуть успішно, у мене забираються приємні відчуття від виконаної роботи. Alcadays безперечно є одним з тих заходів, яке варто витрачених зусиль». Підсумовує генеральний директор Alca Франтішек Фабічовіц.

Вас цікавить, як це все виглядало? Відвідайте галерею, щоб переглянути відео вечірки чи інтерв'ю з нашими гостями.

Фотогалерея від Alcadays