Alca Group – це не просто об'єднання виробничих компаній. Він також є важливим роботодавцем у Південно-Моравському та Середньочеському краях, де пропонує загалом понад 1000 робочих місць.
Ми інвестуємо в наших співробітників у довгостроковій перспективі, ми надаємо їм професійні курси та тренінги для підвищення їхньої кваліфікації, а також пропонуємо мовні курси для співробітників та їхніх дітей.

Виробництво без відходів

Ми також інвестуємо в екологічно чисте виробництво у довгостроковій перспективі. Зниження наслідків виробництва на навколишнє середовище - це один з наших найвищих пріоритетів.
Наша стратегія захисту довкілля – це чисте виробництво, у якому утворення відходів обмежується чи безпосередньо запобігає. Тому при проектуванні виробничих процесів ми вивчаємо, які відходи вироблятиме цей виробничий процес, і шукаємо спосіб мінімізувати їх і повторно використовувати в тому ж виробничому процесі або при виробництві інших продуктів або компонентів.
У виробничому процесі ми повторно використовуємо до 90% відходів, відходи, що залишилися, переробляються та служать сировиною для іншого нашого виробничого процесу. Ми сортуємо відходи, які не можуть бути перероблені всередині компанії, та передаємо їх екологічно чистій переробці спеціалізованим компаніям.

Виробництво без відходів

Ефективне використання енергії

У процесі виробництва утворюється велика кількість зайвого тепла, яке взимку ми використовуємо для обігріву будівель, у теплі місяці воно служить входом до системи тригенерації, в якій абсорбційна холодильна установка перетворює його на холод. Він використовується для кондиціонування виробничих цехів чи охолодження гідравлічного обладнання на виробництві.
Потім ми доповнюємо покупку електроенергії власним виробництвом електроенергії з відновлюваних джерел. Фотоелектричні електростанції, розташовані на дахах усіх виробничих цехів, беруть участь у постачанні енергією виробничого процесу.

Ефективне використання енергії

Економія води

Чиста вода є одним з найважливіших сировинних матеріалів для соціального та економічного розвитку. Її споживання все ще зростає, згідно з дослідженням ООН, до 2025 року дві третини людства знаходитимуться нижче за межу достатньої кількості води або навіть страждатимуть від її нестачі.
Тема ефективного використання води є для нас пріоритетною не лише у виробництві нашої продукції, а і повсякденному житті мешканців Землі. Ось чому ми розробили туалетну систему ALCA ECOLOGY, яка включає зливний клапан, який дозволяє зменшити необхідну кількість води до мінімуму 2/4 літра води, дозволеного стандартом, тим самим економлячи до 33% води з кожним змивом.

Економія води

Перероблені продукти та упаковка

Хоча наша продукція розрахована на тривалий термін служби та випробувана, а деякі з них служать нашим клієнтам практично все життя, вони виготовлені з матеріалів, на 100% придатних для повторного використання. Ми використовуємо це особливо у виробництві, де ми повертаємо всі пластикові відходи назад у виробничий процес.
Ми також обираємо матеріали, що переробляються для пакування нашої продукції. Ми використовуємо мінімальну кількість пакувального матеріалу, передбачену мінімальним стандартом, щоб не утворювалися зайві відходи. Зрозуміло, що на упаковці вказаний спосіб переробки.

Перероблені продукти та упаковка

Інвестиції у відновлення ландшафту

Ми намагаємось подавати приклад не лише своїм екологічним виробництвом та енергозберігаючою продукцією, а і своєю активною участю у захисті природи та рекультивації ландшафту, якому людина нашкодила своїми діями у минулому.
Франтішек Фабічовіц – співвласник групи Alca – є одним з засновників та багаторічним прихильником біосферного заповідника Долні Морава, який був прийнятий у глобальну мережу ЮНЕСКО та вважається одним найкращих у світі.
Власники компанії також щорічно вкладають частину свого прибутку в охорону природи, двадцять п'ять років тому вони розпочали будівництво природного заповідника «Обеліск», унікального та цінного ландшафтного проекту площею п'ятсот сорок гектарів, завдяки якому втрачена вода та сотні видів рослин і тварин повернулися у ґрунт.

Інвестиції у відновлення ландшафту

Ми підтримуємо освіту

Ми маємо довгострокову співпрацю зі школами по всій Чехії та Словаччині. Ми підтримуємо молодих учнів, старшокласників та студентів університетів. Ми забезпечуємо школи матеріалами та посібниками для практичного навчання, організовуємо професійні тренінги, екскурсії на виробничі підприємства та пропонуємо стажування та стажування у наших компаніях.
Ми є членом Inspireli Education – глобального віртуального факультету для архітекторів та найбільшого у світі конкурсу архітекторів Inspireli Awards.
Наш навчальний центр Alca Academy готує понад 3000 фахівців на рік.

Ми підтримуємо освіту

Ми підтримуємо спорт та культуру

Незалежно від того, робимо ми краще чи гірше, завжди є хтось, хто потребує допомоги. Саме тому ми є багаторічним партнером кількох фондів та благодійних організацій.
Ми також щорічно підтримуємо багато спортивних клубів та культурних заходів, таких як Ледницько-Валтицький музичний фестиваль або Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах.

Ми підтримуємо спорт та культуру