Новий дизайн кнопки Lucie Koldova Dot.Dot. та Linka

Пропонуємо Dot.Dot. та Link Обидві кнопки мають домінуючий елемент у центрі дизайну – окружну увігнуту форму. Сама кнопка нагадує корпус, помітні контури якого підкреслені увігнутою формою. Цей елемент дизайну поєднує простоту з історією. Акцент на деталях, який показаний у плавних закругленнях та мінімалізмі, перетворює звичайну кнопку на зручний та водночас естетичний елемент, — описує ідею Lucie Koldova.

Нова кнопка управління для туалету Linka

Сувора лінія, пом'якшена молдингом
Кнопка натхненна формами та лініями сучасної архітектури. На перший погляд, він здається остаточним і безкомпромісним. Але завдяки заокругленню, тобто згинання поверхні всередину, він викликає відчуття поточної води.

Злитися зі стіною або виділятися
Якими б були вимоги, знайдеться рішення для кожної ідеї в широкому діапазоні варіантів кольору. Крім того, кнопки Linka настільки тонкі, що зливаються з облицюванням.

Нова кнопка управління для туалету Dot.Dot.

Коло як символ досконалості
Простота та ефективність - два аспекти кнопки «Dot.Dot». Традиційний символ кола, підкреслена елегантна форма, несе в собі історію поточної води. І нарешті, ванна стане чудовою.

Гра контрастів
П'ять варіантів кольору підійдуть для будь-якої ванної кімнати. Акцент на мінімалістичному дизайні надає кнопці управління в однокольоровій версії навіть модельованого характеру. Навпаки, контраст між мінімалістичним чорним та яскравим золотом додасть сміливості та елегантності будь-якій кімнаті.

Автор кнопок Lucie Koldová

Чистота та прямий напрямок.
Lucie Koldova – важлива фігура у чеському дизайні. Вона проектує меблі, освітлення, прикраси і тепер поєдналася з Alca для створення серії дизайн-кнопок під назвою Linka та Dot.Dot.

Домінуючою елементом обох кнопок є окружний молдинг. Натхненням для неї стала течія води. Домінантою обох кнопок є окружне увігнутня. Його натхненням була течія води.

Lucie Koldová
"Цей елемент дизайну поєднує простоту з історією. Акцент на деталях, який показаний у плавних закругленнях та мінімалізмі, перетворює звичайну кнопку на зручний та водночас естетичний елемент»,"
Lucie Koldova описує цю ідею.

Різнокольорові варіанти

8 варіантів кольору З вугільно-чорного мату до білого.

Linka

Dot.Dot.

Переваги кнопок Alca

Відкидні кнопки

course info icon

Рамку кнопок управління THIN ми додатково оснастили відкидним механізмом для спрощення демонтажу кнопки. У комбінації з дозатором таблеток, встановленому в кожній системі інсталяції, виникає система, яка ще більше підвищить рівень гігієни вашого туалету.

Антибактеріальна поверхня

course info icon

Зовнішня підготовка чорних та білих матових кнопок по новому містить наночастинки срібла, що захищають від поширення шкідливих мікроогранізмів.

Не залишаються відбитки пальців

course info icon

Поверхня кнопок управління FLAТ має спеціальний захисний шар, на якому не залишаються відбитки пальців. Крім естетичної функції має ця підготовка та інші переваги. За кнопками управління не треба так часто доглядати, чим значно збільшується термін їхньої служби.

100% сумісність

course info icon

Кнопки "Dot.Dot.". та Linka на 100% сумісні з усіма зливними системами Alca.

play button