ПРИХОВАНІ ТУАЛЕТНІ МОДУЛІ

Лінійка прихованих систем інсталяції ALCA спроектована так, щоб покрити широку шкалу застосування. У тому числі замуровування, суху установку в гіпсокартон, а також можливість розмістити систему в приміщенні як «солітер».

ПРИХОВАНІ ТУАЛЕТНІ МОДУЛІ
15 років гарантія
Виготовлено в Чеській Республіці
Містимо запасні частини протягом 25 років.
100% -ва сумісність кнопок управління

Інноваційний модуль для туалету, у розробці якого нам допомогли понад 3000 чеських та словацьких сантехніків.

Модулі для цегляної кладки та сухого будівництва

Кожен проект потребує свого рішення. Модулі туалетів Alca розроблені з урахуванням вимог як до класичної цегляної конструкції, так і сучасних легких матеріалів.

Проста установка та обслуговування

Ми намагаємося максимально спростити роботу з модулем санвузла для наших монтажників та сантехніків. Тому всі аксесуари входять до складу кожної упаковки. Включаючи матеріал для підключення унітазу, повний анкерний матеріал або необхідні монтажні кришки. Крім того, ми обладнали наші модулі гальмом для ніг або комплектом для настінного монтажу EASY LOCK.

Ми гарантуємо протягом 25 років наявність запасних частин, які ви можете знайти у дилера монтажної техніки. Також доступна технічна підтримка.

Переваги прихованих систем інсталяції Alca

Ми поставляємо WC-модулі Alca по всьому світу вже понад 15 років. За цей час разом із 3000 сантехніками та монтажниками ми довели їх до досконалості.

Ми особливо пишаємось непомітними таблетованими освіжувачами, вентиляцією з миттєвим усуненням небажаних запахів або спеціальною системою для незвичайних приміщень.

Великий вибір кнопок та їх сумісність

З початку виробництва модулів для туалетів ми в Alca робимо ставку не тільки на функціональність, але і на елегантність. З цієї причини ми пропонуємо кілька серій кнопок управління, які нададуть унікального вигляду кожній ванній кімнаті.

Наші кнопки обернено сумісні. Тому ви можете у ванну вибрати кнопку за своїм бажанням.

Виды туалетных модулей Alca